UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Babojć nigdy nie jest tak, aby dane miasto, czy region tracił na otwarciu do morza. I nie ma nic w tym złego, że 1mld zostanie wydany w tym regionie Polski, nie z kasy samorządów itp itd. Skoro można miliardami wspierać nierentowne górnictwo ? To Nam się coś też należy. A co do tego gdyby " gdyby babcia. .. " a wspomniany zakład pracy na 1000 osób, to na pewno nie z tych pieniędzy. O czym Pan powinien wiedzieć. I ta budowa kamienic z tej kasy. .. romantyk z Pana : )

pampi-ZAWADA

Anuluj