UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabiełło znowu pogięłło najgorsze tępaki wypowiadają się na temat przekopu ludzie nie macie pojęcia o kałuży a wypowiadacie si n temat przekopu zalewu i to zawsze i sami nie maja co robić tylko strzępią języki byle paplać coś i udawać mądrego a znają się na tym jak świnia na gwiazach