UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabiełło znowu pogięłło najgorsze tępaki wypowiadają się na temat przekopu ludzie nie macie pojęcia o kałuży a wypowiadacie si n temat przekopu zalewu i to zawsze i sami nie maja co robić tylko strzępią języki byle paplać coś i udawać mądrego a znają się na tym jak świnia na gwiazach


Anuluj