UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż ja miałem odwagę cywilną aby podpisać się pod tym co myślę od prawie trzech dekad w sprawie przekopu. Dla wszystkich, którzy twierdzą, że jestem przybudówką PO bo głosowałem w 2010 roku na Grzegorza Nowaczyka zadam pytanie czyja wiec przybudówką było PIS i kandydat na prezydenta jeśli w II turze poparto Henryka Słoninę? Oczywiście jestem przekonany, że przekop nie powstanie jeszcze długo. .. .a temat jak bumerang będzie powracał jeszcze wielokrotnie.

Dariusz_Babojć