UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No cóż ja miałem odwagę cywilną aby podpisać się pod tym co myślę od prawie trzech dekad w sprawie przekopu. Dla wszystkich, którzy twierdzą, że jestem przybudówką PO bo głosowałem w 2010 roku na Grzegorza Nowaczyka zadam pytanie czyja wiec przybudówką było PIS i kandydat na prezydenta jeśli w II turze poparto Henryka Słoninę? Oczywiście jestem przekonany, że przekop nie powstanie jeszcze długo. .. .a temat jak bumerang będzie powracał jeszcze wielokrotnie.
Dariusz_Babojć