UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim skromnym zdaniem przekopał bym tą mierzeje następnie dołożył bym wszystkim co są za jeszcze po 500+ aby nie musieli chodzić do pracy a na końcu z przyjemnością spotkałbym się z wami wszystkimi pod pomnikiem który mam nadzieje powstanie też w pięknym mieście Elblągu.