UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli ktoś uważa, ze Rosjanom jest na rękę przekop, to albo jest tępy, albo nas uważa za głupich. Kiedys tak uważali, ze bez Moskwy nie moglibyśmy istnieć, a jednak istniejemy i mamy się lepiej. W tym przypadku bedzie tak samo! Temu koentatorowi co sie nie podpisał, podpowiadam, ze pana Balbuzę, nie jest godzien pocałować w d. .ę!

Siasiustasiu

Anuluj