43
26.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bez takiego lotniska pies z kulawą noga nic tu nie zainwestuje, ...na Szymany durniem wydali miłości oby, żeby dopłacać miliony, a gdy trzeba realnie lotniska i to takie zwykłego dla biznesu to nie ma kasy, to województwo warmińsko-mazurskie murzyńskie powinno być zlikwidowane z uwagi na brak potencjału intelektualnego do jego istnienia
Ref (2018.03.26)
Szkolenie spadochronowe, samolotowe i szybowcowe odbywa się akurat co roku, wystarczy przyjść na lotnisko albo zajrzeć na stronę ;)
(2018.03.26)
Szkoda czasu w Elblągu nie ma politykow zainteresowanych rozwojem Elbląga. Oni wola by wieś olsztyn rozwijała się kosztem Elbląga. Elbląg do Pomorza to jedena szansa na rozwój.
(2018.03.27)

info

5  
  1
Wystarczy przyjsc na lotnisko aby zobaczyc ze sie w zasadzie nic nie odbywa przez wiekszosc czasu a skoki organizuje prywatna firma a nie zaden aeroklub.
edwin (2018.03.27)
Najwyższy czas na porządny asfaltowy pas startowy.
karo (2018.03.27)

info

4  
  0
@edwin - Owszem, skoki organizują skoczkowie z "prywatnej" firmy, ale warto zauważyć że w końcu w Aeroklubie ktoś pomyślał i pozwolił komuś z zewnątrz wejść na swój teren i pozwolić aeroklubowi zarobić. Za operacje związane ze skokami mało nie dostali. Nowy dyrektor ma wizję i pomysły. Ma chęci. A inwestowanie w małe lokalne lotniska to bardzo dobry pomysł. Proszę pamiętać że to nie będą drugie szymany czy radom, a jedynie utwardzenie zielonego pasa który jest. Bardzo dobry pomysł. 3mam kciuki.
mooon (2018.03.27)
Odrobinę cierpliwości. Wybory samorządowe tuż,tuż. Wnet się okaże,że kilku jastrzębi z pierwszych stron gazet nie tylko rychło wybuduje nam lotnisko cud miód,ale i zaczną przenosić do Elbląga nieczynną infrastrukturę radomskiego portu lotniczego.
J2333 (2018.03.27)

info

2  
  0
@mooon - Moon - czyli aeroklub nie potrafi zarobic na organizacji skokow lotow a jedynie na wynajmowaniu miejsca ? Czyli wizja jest taka. Miasto czy panstwo czyli podatnicy placa za budowe pasa i innych bajerow a aeroklub (czyli kilku nowobogackich w tym czesto byli funkcjonariusze, ktorzy jakos nie chca wyskoczyc z kasy) zarabia na wynajmowaniu. Wielkie wizje i wielcy wizjonerzy za wielkie ale nie swoje pieniadze.
edwin (2018.03.28)
@edwin - Wiesz, są pewne sprawy które lepiej zrobi dobrze zorganizowana grupa z zewnątrz (np. skoczkowie). Szkolenia szybowcowe i samolotowe to zdecydowanie sprawa Aeroklubu. Poza tym taki pas nie buduje się dla skoczków. To przede wszystkim większe możliwości operacyjne lotniska, przyjmowanie samolotów po zachodzie słońca, dłuższy czas funkcjonowania bez względu np na jesień i duże opady deszczu. Więcej wtedy samolotów skorzysta, więcej operacji lotniczych, więcej kasy. Dalej już chyba tłumaczyć nie musze. .. .. ;)
mooon (2018.03.28)
@mooon - Nic juz nie musisz tlumaczuc;) Co do spraw ktore lepiej zrobi grupa z zewnatrz to widac ze ktos jest wewnatrz. A najlepiej jak kazdy organizuje i prowadzi ani nie z zewnatrz ani z wewnatrz tylko za swoje O;) Jak bedzie to robil dobrze to pieniadze sie znajda na pewno. Jak dzieki temu ze bedzie pas i wiecej operacji to znaczy ze to sie oplaca a to oznacza ze podatnik nie powinien do tego przymusowo dokladac tylko niech sami zainteresowani sobie to sfinansuja. Jak ich nie stac to niech sie zajma czyms na co ich stac. Albo prosze szukac szczescia na biznesoferty. pl. Bo rownie dobrze ktos moze powiedziec ze jak mu miasto wybuduje marine jachtowa to bedzie wiecej jachtow etc. Jak sie nie oplaca to tym bardziej miasto nie powinno wyrzucac kasy w bloto. To takie proste. A teraz do niektorych czytajacych. Jak miasto wyda kilkanascie lub wiecej baniek (z waszych podatkow zabranych wam przymusowo) na pas to sa dwie mozliwosci. Albo to bedzie A super strzal i bedzie mnostwo inwestorow zainteresowanie rozwoj miasta same superlatywy gwiazdy celebryci fajerwerki a na konto splynie wam z nieba kasa albo B kilka firm projektowo budowlanych przytuli latwa kase powstanie moze jakis pas za kilka lub kilkanascie lat a jak bedziesz chcial aby Twoje dziecko nauczylo sie latac to wyslesz je to porzadnej szkoly, ktorych juz nie brakuje. Tylko ze moze byc tak ze nie bedziesz mial na to kasy bo pojdzie na wysokie podatki i bedzie lezec w tym wlasnie pasie :o) Sami sobie zaznaczcie realna odpowiedz.
edwin (2018.03.30)