UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@edwin - Wiesz, są pewne sprawy które lepiej zrobi dobrze zorganizowana grupa z zewnątrz (np. skoczkowie). Szkolenia szybowcowe i samolotowe to zdecydowanie sprawa Aeroklubu. Poza tym taki pas nie buduje się dla skoczków. To przede wszystkim większe możliwości operacyjne lotniska, przyjmowanie samolotów po zachodzie słońca, dłuższy czas funkcjonowania bez względu np na jesień i duże opady deszczu. Więcej wtedy samolotów skorzysta, więcej operacji lotniczych, więcej kasy. Dalej już chyba tłumaczyć nie musze. .. .. ;)
mooon