Wybrany wątek opinii

Kiedy w AE odbyło się ostatnie szkolenie szybowcowe lub spadochronowe? Dlaczego elblascy skoczkowie jeżdżą skakac np do Pruszcza Gdańskiego a przyszli szybownicy szkolą się w Lisich Kątach k/Grudziadza? Prawie wszystkie samoloty należą do prywatnych właścicieli, więc dlaczego miasto ma wydawać nasze, podatników, pieniądze na pas dla paru prywatnych samolotów na lotnisku, na którym tak naprawdę niewiele się dzieje i to nie z powodu braku utwardzonego pasa.
(2018.03.26)
bo malbork zabrał nam nadelblaską strefę do nauki dla młodych pilotów. .. ..
(2018.03.26)
dlaczego tak jest? przeczytaj wpis Ikara. moze zalapiesz.
(2018.03.26)
Szkolenie spadochronowe, samolotowe i szybowcowe odbywa się akurat co roku, wystarczy przyjść na lotnisko albo zajrzeć na stronę ;)
(2018.03.26)
Polecam! Wejść na Facebooka Aeroklubu i zobaczyć, ciągle się dzieje, ciągle.
Fighterjet (2018.10.08)
Powrót do komentarzy