Wybrany wątek opinii
Kiedy w AE odbyło się ostatnie szkolenie szybowcowe lub spadochronowe? Dlaczego elblascy skoczkowie jeżdżą skakac np do Pruszcza Gdańskiego a przyszli szybownicy szkolą się w Lisich Kątach k/Grudziadza? Prawie wszystkie samoloty należą do prywatnych właścicieli, więc dlaczego miasto ma wydawać nasze, podatników, pieniądze na pas dla paru prywatnych samolotów na lotnisku, na którym tak naprawdę niewiele się dzieje i to nie z powodu braku utwardzonego pasa.
Do moderacji
Odpowiedz
17
31
bo malbork zabrał nam nadelblaską strefę do nauki dla młodych pilotów. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
dlaczego tak jest? przeczytaj wpis Ikara. moze zalapiesz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Szkolenie spadochronowe, samolotowe i szybowcowe odbywa się akurat co roku, wystarczy przyjść na lotnisko albo zajrzeć na stronę ;)
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Polecam! Wejść na Facebooka Aeroklubu i zobaczyć, ciągle się dzieje, ciągle.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0