UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda czasu w Elblągu nie ma politykow zainteresowanych rozwojem Elbląga. Oni wola by wieś olsztyn rozwijała się kosztem Elbląga. Elbląg do Pomorza to jedena szansa na rozwój.
Szkoda czasu w Elblągu nie ma politykow zainteresowanych rozwojem Elbląga. Oni wola by wieś olsztyn rozwijała się kosztem Elbląga. Elbląg do Pomorza to jedena szansa na rozwój.