UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda czasu w Elblągu nie ma politykow zainteresowanych rozwojem Elbląga. Oni wola by wieś olsztyn rozwijała się kosztem Elbląga. Elbląg do Pomorza to jedena szansa na rozwój.


Anuluj