UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@mooon - Moon - czyli aeroklub nie potrafi zarobic na organizacji skokow lotow a jedynie na wynajmowaniu miejsca ? Czyli wizja jest taka. Miasto czy panstwo czyli podatnicy placa za budowe pasa i innych bajerow a aeroklub (czyli kilku nowobogackich w tym czesto byli funkcjonariusze, ktorzy jakos nie chca wyskoczyc z kasy) zarabia na wynajmowaniu. Wielkie wizje i wielcy wizjonerzy za wielkie ale nie swoje pieniadze.
edwin