A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jestem przeciw, zeby nie bylo jeszcze. tzn. Elblag powinien miec
oby to nie byla sciema, bo to powazna sprawa
bajerancko by bylo jakby bylo, dolot do lotniska olsztynskiego w kwadrans,
Przy zakorkowanych drogach to by mozglo zrewolucjnizowac transport przesylek- powstanie nowych firm powietrznych, miejsc prac
strategicznie przydatne
Na hangar dla jachtów daj,na aeroklub i pas daj a co zwykli elblążanie będą z tego mieli,popatrzą sobie na prywatne jachty i samoloty pseudo pracodawców co ludzi doją
Zrobienie nowego drenażu dla całego pasa z odwodnieniem powierzchniowym, niwelacja terenu, wylanie płyt o odpowiedniej nośności dla tej gąbki która jest pod spodem. .. tanio nie będzie.
O ktoś tu chce przytulić niezłą kasę z miasta pod szyledm lotnisko w każdej wiosce. Orliki to był za słaby zastrzyk.
@wist - PO co, po co?
List przeslalbym także do elbląskich posłów : Gellert, Wilk i Krasulski, oraz senatora Wcisło.
znając ich zaangażowanie w sprawy naszego miasta mogą duzo pomóc w przyśpieszeniu budowy pasa startowego.