43
26.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jestem przeciw, zeby nie bylo jeszcze. tzn. Elblag powinien miec
biznesłumen (2018.03.26)

info

1  
  5
oby to nie byla sciema, bo to powazna sprawa
delegat (2018.03.26)

info

2  
  3
bajerancko by bylo jakby bylo, dolot do lotniska olsztynskiego w kwadrans,
polonus (2018.03.26)

info

0  
  6
Przy zakorkowanych drogach to by mozglo zrewolucjnizowac transport przesylek- powstanie nowych firm powietrznych, miejsc prac
SERVIZ (2018.03.26)

info

4  
  4
strategicznie przydatne
reserve (2018.03.26)

info

2  
  3
Na hangar dla jachtów daj,na aeroklub i pas daj a co zwykli elblążanie będą z tego mieli,popatrzą sobie na prywatne jachty i samoloty pseudo pracodawców co ludzi doją
Pan Zdzichu (2018.03.26)

info

6  
  4
Zrobienie nowego drenażu dla całego pasa z odwodnieniem powierzchniowym, niwelacja terenu, wylanie płyt o odpowiedniej nośności dla tej gąbki która jest pod spodem. .. tanio nie będzie.
(2018.03.26)

info

6  
  0
O ktoś tu chce przytulić niezłą kasę z miasta pod szyledm lotnisko w każdej wiosce. Orliki to był za słaby zastrzyk.
franek (2018.03.26)

info

4  
  4
@wist - PO co, po co?
(2018.03.26)
List przeslalbym także do elbląskich posłów : Gellert, Wilk i Krasulski, oraz senatora Wcisło. znając ich zaangażowanie w sprawy naszego miasta mogą duzo pomóc w przyśpieszeniu budowy pasa startowego.
(2018.03.26)

info

3  
  2