UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkolenie spadochronowe, samolotowe i szybowcowe odbywa się akurat co roku, wystarczy przyjść na lotnisko albo zajrzeć na stronę ;)


Anuluj