UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczy przyjsc na lotnisko aby zobaczyc ze sie w zasadzie nic nie odbywa przez wiekszosc czasu a skoki organizuje prywatna firma a nie zaden aeroklub.
edwin
Wystarczy przyjsc na lotnisko aby zobaczyc ze sie w zasadzie nic nie odbywa przez wiekszosc czasu a skoki organizuje prywatna firma a nie zaden aeroklub.
edwin