UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy przyjsc na lotnisko aby zobaczyc ze sie w zasadzie nic nie odbywa przez wiekszosc czasu a skoki organizuje prywatna firma a nie zaden aeroklub.

edwin

Anuluj