UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mooon - Nic juz nie musisz tlumaczuc;) Co do spraw ktore lepiej zrobi grupa z zewnatrz to widac ze ktos jest wewnatrz. A najlepiej jak kazdy organizuje i prowadzi ani nie z zewnatrz ani z wewnatrz tylko za swoje O;) Jak bedzie to robil dobrze to pieniadze sie znajda na pewno. Jak dzieki temu ze bedzie pas i wiecej operacji to znaczy ze to sie oplaca a to oznacza ze podatnik nie powinien do tego przymusowo dokladac tylko niech sami zainteresowani sobie to sfinansuja. Jak ich nie stac to niech sie zajma czyms na co ich stac. Albo prosze szukac szczescia na biznesoferty. pl. Bo rownie dobrze ktos moze powiedziec ze jak mu miasto wybuduje marine jachtowa to bedzie wiecej jachtow etc. Jak sie nie oplaca to tym bardziej miasto nie powinno wyrzucac kasy w bloto. To takie proste. A teraz do niektorych czytajacych. Jak miasto wyda kilkanascie lub wiecej baniek (z waszych podatkow zabranych wam przymusowo) na pas to sa dwie mozliwosci. Albo to bedzie A super strzal i bedzie mnostwo inwestorow zainteresowanie rozwoj miasta same superlatywy gwiazdy celebryci fajerwerki a na konto splynie wam z nieba kasa albo B kilka firm projektowo budowlanych przytuli latwa kase powstanie moze jakis pas za kilka lub kilkanascie lat a jak bedziesz chcial aby Twoje dziecko nauczylo sie latac to wyslesz je to porzadnej szkoly, ktorych juz nie brakuje. Tylko ze moze byc tak ze nie bedziesz mial na to kasy bo pojdzie na wysokie podatki i bedzie lezec w tym wlasnie pasie :o) Sami sobie zaznaczcie realna odpowiedz.

edwin

Anuluj