UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@edwin - Owszem, skoki organizują skoczkowie z "prywatnej" firmy, ale warto zauważyć że w końcu w Aeroklubie ktoś pomyślał i pozwolił komuś z zewnątrz wejść na swój teren i pozwolić aeroklubowi zarobić. Za operacje związane ze skokami mało nie dostali. Nowy dyrektor ma wizję i pomysły. Ma chęci. A inwestowanie w małe lokalne lotniska to bardzo dobry pomysł. Proszę pamiętać że to nie będą drugie szymany czy radom, a jedynie utwardzenie zielonego pasa który jest. Bardzo dobry pomysł. 3mam kciuki.
mooon