UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja takie zdarzenia widzę tak około raz na miesiąc. .. .strach ustepowac pieszym na pasach bo ja ustąpie a drugi. .. muszę sobie kamerke kupic.
szimurina
Ja takie zdarzenia widzę tak około raz na miesiąc. .. .strach ustepowac pieszym na pasach bo ja ustąpie a drugi. .. muszę sobie kamerke kupic.
szimurina