UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja takie zdarzenia widzę tak około raz na miesiąc. .. .strach ustepowac pieszym na pasach bo ja ustąpie a drugi. .. muszę sobie kamerke kupic.

szimurina

Anuluj