49
06.02.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
powinni również pokryć leczenie może to nauczy ich respektu i szacunku, ,to częsty obrazek na elbląskich ulicach i podejrzewam, że w całym kraju, kiedyś auto miał człowiek dziś gbur i cham też ma,
grace (2018.02.06)

info

14  
  5
700 zł, ,stanowczo za mało
grace (2018.02.06)

info

21  
  9
Można rugać kierowcę (sam nie staram się go bronić) ale z gnojka się uczyło żeby spojrzeć w lewo i w prawo itd. i przechodzić, a nie ku. .. .643lat kobieta biegnie, dokąd się spieszy? Na tamten świat? Czasem trochę oleju w głowie jeżeli sami nie zadbamy o swoje życie, nikt za nas tego nie zrobił. Przez przejście dla pieszych też się nie przebiega. .ehh
-_- (2018.02.06)

info

15  
  10
Czemu nie ukarano bezpośredniego sprawcy powstałej sytuacji, czyli kierowcy samochodu z kamerą? Zapraszając pieszego na jezdnię spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
kierowc@ (2018.02.06)
@pisOFF - w domu wszyscy zdrowi ?
mmn (2018.02.06)
Brawo dla kierowcy za kulturę. Brawo dla kobiety za zastosowanie zasady ograniczonego zaufania.
cobytuwpisac (2018.02.06)

info

13  
  1
Zdecydowanie za niska, co to jest 500 zl. Polscy kierowcy niczym od ruskich sie nie roznia, zero kultury i brawura. Wiekszosc sie spieszy, tylko po to, zeby zaoszczedzic czasami raptem 1min lub dwie. Pomnozmy kary z taryfikatora x10,odrazu sie spokojnie zrobi na drogach.
jdjd (2018.02.06)
pełoski donosiciel do psuw!
tylkoPIS (2018.02.06)

info

2  
  5
@anonymous-m 100% zgody, a co do tych co minusują, to tak naprawdę popatrzeć uważnie, w jaki sposób zrobił to nagrywający, hamował jakby na przejściu leżał pieszy, i tak naprawdę wpuścił pieszą w maliny, bo nawet ona była zaskoczona że się zatrzymał, dlatego zaczęła biec. , natomiast jadący drugim pasem nie spodziewał sie takiego zachowania.
piesinatory. (2018.02.06)
dlatego lepiej sie nie zatrzymywac inie puszczac pieszego. poczeka 19 sekund dluzej i jak sam stwierdzi ze nic nie jedzie to spokojnie przejdzie. w innym przypadku zapraszamy ich do igrania ze smiercia. Kierowcy nie zatrzymujcie sie !!!! tak jest dla wszystkich bezpieczniej
(2018.02.06)

info

10  
  9