A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
powinni również pokryć leczenie może to nauczy ich respektu i szacunku, ,to częsty obrazek na elbląskich ulicach i podejrzewam, że w całym kraju, kiedyś auto miał człowiek dziś gbur i cham też ma,
700 zł, ,stanowczo za mało
Można rugać kierowcę (sam nie staram się go bronić) ale z gnojka się uczyło żeby spojrzeć w lewo i w prawo itd. i przechodzić, a nie ku. .. .643lat kobieta biegnie, dokąd się spieszy? Na tamten świat? Czasem trochę oleju w głowie jeżeli sami nie zadbamy o swoje życie, nikt za nas tego nie zrobił. Przez przejście dla pieszych też się nie przebiega. .ehh
Czemu nie ukarano bezpośredniego sprawcy powstałej sytuacji, czyli kierowcy samochodu z kamerą? Zapraszając pieszego na jezdnię spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
@pisOFF - w domu wszyscy zdrowi ?
Brawo dla kierowcy za kulturę. Brawo dla kobiety za zastosowanie zasady ograniczonego zaufania.
Zdecydowanie za niska, co to jest 500 zl. Polscy kierowcy niczym od ruskich sie nie roznia, zero kultury i brawura. Wiekszosc sie spieszy, tylko po to, zeby zaoszczedzic czasami raptem 1min lub dwie. Pomnozmy kary z taryfikatora x10,odrazu sie spokojnie zrobi na drogach.
pełoski donosiciel do psuw!
@anonymous-m 100% zgody, a co do tych co minusują, to tak naprawdę popatrzeć uważnie, w jaki sposób zrobił to nagrywający, hamował jakby na przejściu leżał pieszy, i tak naprawdę wpuścił pieszą w maliny, bo nawet ona była zaskoczona że się zatrzymał, dlatego zaczęła biec. , natomiast jadący drugim pasem nie spodziewał sie takiego zachowania.
dlatego lepiej sie nie zatrzymywac inie puszczac pieszego. poczeka 19 sekund dluzej i jak sam stwierdzi ze nic nie jedzie to spokojnie przejdzie. w innym przypadku zapraszamy ich do igrania ze smiercia. Kierowcy nie zatrzymujcie sie !!!! tak jest dla wszystkich bezpieczniej