UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ jdjd-ciekawe czy taki mądry będziesz jak z taryfikatora x10,dostaniesz za przejście w nie wyznaczonym miejscu, tylko nie mów że tego nigdy nie robisz.

kijmadwakońce

Anuluj