UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ jdjd-ciekawe czy taki mądry będziesz jak z taryfikatora x10,dostaniesz za przejście w nie wyznaczonym miejscu, tylko nie mów że tego nigdy nie robisz.
kijmadwakońce
@ jdjd-ciekawe czy taki mądry będziesz jak z taryfikatora x10,dostaniesz za przejście w nie wyznaczonym miejscu, tylko nie mów że tego nigdy nie robisz.
kijmadwakońce