UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@tylkoPIS-, uj chyba jednak to jest PISowski SYGNALISTA. Kamerkę dostał by prowokować takie sytuacje. Jeden nawet tak wykadrował zdjęcie z filmiku, że auto niby przejechało przy czerwonym świetle, podczas gdy na prawdę auto już było za torowiskiem, gdy zapaliło się czerwone.