Wybrany wątek opinii
@tylkoPIS-, uj chyba jednak to jest PISowski SYGNALISTA. Kamerkę dostał by prowokować takie sytuacje. Jeden nawet tak wykadrował zdjęcie z filmiku, że auto niby przejechało przy czerwonym świetle, podczas gdy na prawdę auto już było za torowiskiem, gdy zapaliło się czerwone.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
de...lu chyba ktoś z twojej rodziny jechał tym autem 66 lat to powinni mu całkiem zabrać prawko
Do moderacji
Odpowiedz
0
0