UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kierowc@- bo ukarany miał kiepską papugę. Wystarczyło uważnie obejrzeć film, że nagrywający hamował gwałtownie. Kobieta gdyby poczekała jeszcze 5 sekund, mogła by nawet tyłem iść, bo nic więcej już nie jechało. No ale piesi to im się wszystko należy przecież to dla nich i za ich pieniądze budowane są drogi i chodniki, a przepisy są tylko dla kierowców.

fix