UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kierowc@- bo ukarany miał kiepską papugę. Wystarczyło uważnie obejrzeć film, że nagrywający hamował gwałtownie. Kobieta gdyby poczekała jeszcze 5 sekund, mogła by nawet tyłem iść, bo nic więcej już nie jechało. No ale piesi to im się wszystko należy przecież to dla nich i za ich pieniądze budowane są drogi i chodniki, a przepisy są tylko dla kierowców.

fix

Anuluj