25
21.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Znasz temat z autopsji czy widziałeś na W-11?
'tot (2017.11.21)
Tylko że, piekarz pracuje, a policjant - służy. Piekarz dając chleb koledze, nadrobi to i nie będzie strat, policjant puszczając kolegę, w razie wypadku powinien odpowiadać za współ udział.
(2017.11.21)
To nie czasy komuny, że się z zakładów wynosiło. Teraz ewentualnie można kupić produkt np. chleb po cenie produkcji. Inaczej jest to kradzież.
no i co? (2017.11.21)
@no i co? - no i ciurma
otco (2017.11.21)
Z tegorocznych absolwentów klas mundurowych o profilu policyjnym z tego co wiem tylko jeden chłopak poszedł po wytyczonej linii. Nawet tak promowana przez 4 lata córka Osika nie poszła na kierunek związany z policją a Osik tbardzo popierał szkołe do czasu aż sam został wydymany w. ..
hochlik (2017.11.21)
@hochlik - Może rodzinny foch?
(2017.11.21)
Zacznijmy od tego dla czego zatrzymali NO?? Bo nie swojemu najlepiej mandat wlepić, i to nie zawielki by przyjął, chodzi o to by dla 50 zł nie chciało mu się "szarpać"i przyjeźdżać na sprawę do EG.
Jan niezbędny (2017.11.21)

info

2  
  0
A za komuny to nie była kradzież??
(2017.11.21)
Wczoraj i wcześniej miałem okazję wysłuchania i obejrzenia przesłuchania komendanta KMP Gdańsk a wcześniej też innego policjanta. Ludzie kochani jak tacy pracują na takich stanowiskach, to nic dziwnego, że z Policji tak ludzie się wyśmiewają. Totalna masakra!!! Kto ich powołuje na takie stanowiska? Przecież jest naprawdę poniżające, że w Policji są tacy funkcjonariusze, zresztą wysokiego szczebla. W tym kraju nie ma urzędu, który pracuje w sposób nienaganny! To Państwo trzeba budować zupełnie od nowa!!!
(2017.11.22)
A ja mam okazję, uczestniczyć w procesie z policjantem, który chciał mi wypisać mandat - to dopiero masakra. W mundurze kozak jakich mało, w sądzie nieumie się wysłowić, a drugi nagle zwolnienie lekarskie. Mniejmy nadzieję, że druga rozprawa zakończy postępowanie procesowe i dojdziemy do prawdy.
(2017.11.22)