UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zacznijmy od tego dla czego zatrzymali NO?? Bo nie swojemu najlepiej mandat wlepić, i to nie zawielki by przyjął, chodzi o to by dla 50 zł nie chciało mu się "szarpać"i przyjeźdżać na sprawę do EG.

Jan niezbędny