UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj i wcześniej miałem okazję wysłuchania i obejrzenia przesłuchania komendanta KMP Gdańsk a wcześniej też innego policjanta. Ludzie kochani jak tacy pracują na takich stanowiskach, to nic dziwnego, że z Policji tak ludzie się wyśmiewają. Totalna masakra!!! Kto ich powołuje na takie stanowiska? Przecież jest naprawdę poniżające, że w Policji są tacy funkcjonariusze, zresztą wysokiego szczebla. W tym kraju nie ma urzędu, który pracuje w sposób nienaganny! To Państwo trzeba budować zupełnie od nowa!!!