UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja mam okazję, uczestniczyć w procesie z policjantem, który chciał mi wypisać mandat - to dopiero masakra. W mundurze kozak jakich mało, w sądzie nieumie się wysłowić, a drugi nagle zwolnienie lekarskie. Mniejmy nadzieję, że druga rozprawa zakończy postępowanie procesowe i dojdziemy do prawdy.