UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja mam okazję, uczestniczyć w procesie z policjantem, który chciał mi wypisać mandat - to dopiero masakra. W mundurze kozak jakich mało, w sądzie nieumie się wysłowić, a drugi nagle zwolnienie lekarskie. Mniejmy nadzieję, że druga rozprawa zakończy postępowanie procesowe i dojdziemy do prawdy.