UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z tegorocznych absolwentów klas mundurowych o profilu policyjnym z tego co wiem tylko jeden chłopak poszedł po wytyczonej linii. Nawet tak promowana przez 4 lata córka Osika nie poszła na kierunek związany z policją a Osik tbardzo popierał szkołe do czasu aż sam został wydymany w. ..

hochlik