A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z policjantami kłamcami raczej nie wygrasz, bo sądy pierdzą w tą samą trąbkę! Pomimo, że policjant będzie łgał jak z nut, to sędzia i tak da mu wiarę. Ot takie mamy sądy!
Jak na stołkach są tacy to co dopiero krawężniki na ulicy w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Za dużo dali im władzu i przywilejów i we łbach im się poprzewracało. Na szczęście niedługo kamery na razie są już na Śląsku i w Małopolsce ale będą wszędzie. Jakiś tam ich nie-do-rzecznik Cwiartka mówił że w Stanach skargi na policje zmniejszyły się o ileś tam procent i myśli że w Pl. będzie podobnie. Większej bzdury dawno nie słyszałem. W Stanach tak ale tam policjant jest dla ludzi i przestrzega jego praw ale tu jest Polska tu policjant w praktyce jest przeciw ludziom i albo zaczną traktować społeczeństwo jak ludzi albo od skarg się nie opędzą.
Jakiś tam komendant wydał rozkaz do działu rekrutacji że mają na siłe znaleźć kandydatów do tej wątpliwej formacji bo jak nie to podwładni premii nie dostaną. Prasa do tego dotarła i rozkaz wycofał. Do policji już biorą z ulicy. Może być nawet kandydat "bylejaki". Sztuka jest sztuka. Tylko co z takiego będzie jak nawet ci po rekrutacji okazują się bandziorami jak w przypadku wymuszania zeznań i tortur w głośnej sprawie niewinnego człowieka z Rychlik, w przypadku morderstwa Igora S, niedawnego sprzed kilku dni gwałtu 25 letniej dziewczyny na komisariacie przez oficera na służbie i wielu wielu innych których większość została zamieciona pod dywan. Strach się bać. TRAGEDIA !!!
Właśnie nie koniecznie, policjant mijał się z prawdą, więc wyciągnołem asa z rękawa, a dokładniej nagranie z kam. w moim aucie, co skutkowało tym, że policjant magle nie wiedział czy mnie zatrzymał, i był zdziwiony, że się zatrzymałem :) . . . w sumie to nie wiedział po co ...
Jeśli Ty piszesz wyciągnołem to ja jestem ciekawy jak ten Twój as wyglądał i jak Ty sie wypowiadasz w Sądzie. ..