UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tegorocznych absolwentów klas mundurowych o profilu policyjnym z tego co wiem tylko jeden chłopak poszedł po wytyczonej linii. Nawet tak promowana przez 4 lata córka Osika nie poszła na kierunek związany z policją a Osik tbardzo popierał szkołe do czasu aż sam został wydymany w. ..

hochlik

Anuluj