UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tegorocznych absolwentów klas mundurowych o profilu policyjnym z tego co wiem tylko jeden chłopak poszedł po wytyczonej linii. Nawet tak promowana przez 4 lata córka Osika nie poszła na kierunek związany z policją a Osik tbardzo popierał szkołe do czasu aż sam został wydymany w. ..
hochlik