UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zacznijmy od tego dla czego zatrzymali NO?? Bo nie swojemu najlepiej mandat wlepić, i to nie zawielki by przyjął, chodzi o to by dla 50 zł nie chciało mu się "szarpać"i przyjeźdżać na sprawę do EG.
Jan niezbędny