UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zacznijmy od tego dla czego zatrzymali NO?? Bo nie swojemu najlepiej mandat wlepić, i to nie zawielki by przyjął, chodzi o to by dla 50 zł nie chciało mu się "szarpać"i przyjeźdżać na sprawę do EG.

Jan niezbędny

Anuluj