Wybrany wątek opinii

Wczoraj i wcześniej miałem okazję wysłuchania i obejrzenia przesłuchania komendanta KMP Gdańsk a wcześniej też innego policjanta. Ludzie kochani jak tacy pracują na takich stanowiskach, to nic dziwnego, że z Policji tak ludzie się wyśmiewają. Totalna masakra!!! Kto ich powołuje na takie stanowiska? Przecież jest naprawdę poniżające, że w Policji są tacy funkcjonariusze, zresztą wysokiego szczebla. W tym kraju nie ma urzędu, który pracuje w sposób nienaganny! To Państwo trzeba budować zupełnie od nowa!!!
(2017.11.22)
A ja mam okazję, uczestniczyć w procesie z policjantem, który chciał mi wypisać mandat - to dopiero masakra. W mundurze kozak jakich mało, w sądzie nieumie się wysłowić, a drugi nagle zwolnienie lekarskie. Mniejmy nadzieję, że druga rozprawa zakończy postępowanie procesowe i dojdziemy do prawdy.
(2017.11.22)
Powrót do komentarzy