Zatrzymani z narkotykami

16
19.03.2018
Zatrzymani z narkotykami
fot. nadesłana
W miniony weekend policjanci prewencji zatrzymali dwóch młodych mężczyzn pod zarzutem posiadania narkotyków. 26-latek zatrzymany przy ulicy Browarnej miał woreczek z marihuaną, z kolei zatrzymany na placu Słowiańskim 28-latek miał przy sobie amfetaminę. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze prewencji patrolujący miasto legitymowali w sobotę (17 marca) 26-latka. Ten młody mężczyzna, który został zatrzymany przy ulicy Browarnej, miał przy sobie woreczek z marihuaną. Trafił do policyjnego aresztu. Z kolei w niedzielę na placu Słowiańskim patrol legitymował 28-latka. U niego w kieszeni policjanci znaleźli niewielkie zawiniątko z amfetaminą. Obydwaj odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków zagrożone jest kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a bajzel na Bałuckiego z dopalaczami ma się dobrze. Który to już raz przerejestrowują ten syf aby uniknąć odpowiedzialności. Tu jest pole do popisu dla policji i prokuratury oraz urzędu skarbowego. To pokazuje, jak działa prawo w tym kraju.
luck (2018.03.19)
Naprawdę złapali super przestępców żeby mieli przy sobie z 5woreczkow
(2018.03.19)

info

9  
  1
Jako podatnik, sponsor policji, nie życzęsobie ścigania małolatów z marihuaną - niech prędzej tzw. rząd dostosuje się do wymogów obywateli i czasów. Podobnie nazywanie marihuany narkotykiem - to po prostu nadużycie i propaganda w celu podtrzymania mitu tego "nielegalnego" biznesu. Tak oto z sacrum stworzono profanum, z którego żyją mafiozi i rządy razem, rąsia w rąsię. Tak oto ze świętej rośliny zrobiono imprezową używkę. Do tego konopie to najlepszy biologiczny materiał od wieków stosowany do wytwarzania lin, papieru i tysiąca innych produktów. .. wielu branżom przeszkadza ta biedna roślina. ..
LekarzEmeryt (2018.03.19)

info

8  
  1
Nie ma jak to ścigać małolata z kilkoma gramami (w miarę) naturalnej rośliny - za to tolerować "legalnie" (???) działający sklep z dopalaczani - nie wstd wam "policjanci", "prokuratorzy", "sędziowie". .. .?
(2018.03.19)
To tak jakby za flaszke 40% do pierdla na 3 lata, a co tu sie dziwi jak Kaczynski sie zdziwil, ze marihuana to konopia- chyba myslal ze uzyskuje sie ja z polaczenia domestosa z trutka na szczury. W tym kraju malo kto ma o czym kolwiek w tej sferze pojecia. Jeszcze chlopakowi w zyciowym CV nasmrodza bo za gnojka popalal trawke. Z bialym proszkiem sie zgodze, to juz chemia i trzeba ja tepic.
Boleslaf (2018.03.19)

info

4  
  0
Weźcie się w końcu za ten burdel na Bałuckiego, który niszczy ludziom życie sprzedając chemie, która zmienia małolatów w zombie. I odczepcie się od ludzi którzy palili jakąś roślinkę.
hans (2018.03.19)

info

6  
  0
@luck - To jest grubymi nicmi szyta afera. Skoro jest przyzwolenie od gory, na dzialanie sklepu z dopami. Bezprawie ma sie dobrze, w Dresblongu.
jdjd (2018.03.19)
Wolność to u nas jest ale tylko jeśli pijesz etanol, palisz tytoń z akcyzą. Durne prawo i policjanci robiący sobie statystyki do premii. Swoją drogą polucjanci macają wszystkich teraz przy legitymowaniu?
szimurina (2018.03.19)
ich to nic nie obchodzi. .. statystki są wyrabiane, sprawy sa proste, nie trzeba sie męczyć i ryzykować. .. .możesz denaturatem zachlac się na smierć dopalaczami zatruć.
szimurina (2018.03.19)
Ja nie rozumiem jednego, kto jest poszkodowany, że grożą tak surowe kary ? Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa. Mandat góra i do domu! Przeciez to jest zamordyzm! Nie wstyd wam policjanci ludziom życie niszczyć? Bo nie nieszczą go same narkotyki tylko wy! ale to was nie obchodzi grunt że premia wpłynie za takie sukcesy!
szimurina (2018.03.19)

info

5  
  1