UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To tak jakby za flaszke 40% do pierdla na 3 lata, a co tu sie dziwi jak Kaczynski sie zdziwil, ze marihuana to konopia- chyba myslal ze uzyskuje sie ja z polaczenia domestosa z trutka na szczury. W tym kraju malo kto ma o czym kolwiek w tej sferze pojecia. Jeszcze chlopakowi w zyciowym CV nasmrodza bo za gnojka popalal trawke. Z bialym proszkiem sie zgodze, to juz chemia i trzeba ja tepic.

Boleslaf