UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nie rozumiem jednego, kto jest poszkodowany, że grożą tak surowe kary ? Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa. Mandat góra i do domu! Przeciez to jest zamordyzm! Nie wstyd wam policjanci ludziom życie niszczyć? Bo nie nieszczą go same narkotyki tylko wy! ale to was nie obchodzi grunt że premia wpłynie za takie sukcesy!

szimurina

Anuluj