UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako podatnik, sponsor policji, nie życzęsobie ścigania małolatów z marihuaną - niech prędzej tzw. rząd dostosuje się do wymogów obywateli i czasów. Podobnie nazywanie marihuany narkotykiem - to po prostu nadużycie i propaganda w celu podtrzymania mitu tego "nielegalnego" biznesu. Tak oto z sacrum stworzono profanum, z którego żyją mafiozi i rządy razem, rąsia w rąsię. Tak oto ze świętej rośliny zrobiono imprezową używkę. Do tego konopie to najlepszy biologiczny materiał od wieków stosowany do wytwarzania lin, papieru i tysiąca innych produktów. .. wielu branżom przeszkadza ta biedna roślina. ..
LekarzEmeryt