Wybrany wątek opinii
a bajzel na Bałuckiego z dopalaczami ma się dobrze. Który to już raz przerejestrowują ten syf aby uniknąć odpowiedzialności. Tu jest pole do popisu dla policji i prokuratury oraz urzędu skarbowego.
To pokazuje, jak działa prawo w tym kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@luck - To jest grubymi nicmi szyta afera. Skoro jest przyzwolenie od gory, na dzialanie sklepu z dopami.
Bezprawie ma sie dobrze, w Dresblongu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0