UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wolność to u nas jest ale tylko jeśli pijesz etanol, palisz tytoń z akcyzą. Durne prawo i policjanci robiący sobie statystyki do premii. Swoją drogą polucjanci macają wszystkich teraz przy legitymowaniu?
szimurina