UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Weźcie się w końcu za ten burdel na Bałuckiego, który niszczy ludziom życie sprzedając chemie, która zmienia małolatów w zombie. I odczepcie się od ludzi którzy palili jakąś roślinkę.
hans
Weźcie się w końcu za ten burdel na Bałuckiego, który niszczy ludziom życie sprzedając chemie, która zmienia małolatów w zombie. I odczepcie się od ludzi którzy palili jakąś roślinkę.
hans