UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Weźcie się w końcu za ten burdel na Bałuckiego, który niszczy ludziom życie sprzedając chemie, która zmienia małolatów w zombie. I odczepcie się od ludzi którzy palili jakąś roślinkę.

hans

Anuluj