UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja nie rozumiem jednego, kto jest poszkodowany, że grożą tak surowe kary ? Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa. Mandat góra i do domu! Przeciez to jest zamordyzm! Nie wstyd wam policjanci ludziom życie niszczyć? Bo nie nieszczą go same narkotyki tylko wy! ale to was nie obchodzi grunt że premia wpłynie za takie sukcesy!
szimurina