A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zrobienie z nich bandytów ma tym ludziom w czymś pomóc czy to ma być czysty zamordyzm? Wódczanym policmajstrom w alkoholowych zwojach nie mieści się ze krzywdzące ludzi któzi nic nikomu złego nie zrobili.
Ja też jestem sponsorem naszej policji - w odróżnieniu od dużych korporacji ja płacę tu podatki - i jako podatnik chciłbym, żeby policja i wszelkie służby ścigały POWAŻNE przestępstwa, a nie niszczyły młodym ludziom życie poprzez znalezienie u nich kilku gramów rośliny - to przecież paranoja. Mi też zdarzyło się zapalić kilka razy na studiach. .. zresztą nawet Bill Clinton przyznał się do tego samego - i co? - wszyscy żyją. To jest paranoja, że nie przeszkadza to nikomu i nie lądują tu artykuły o tym, że np. złapano kogoś na granicy śmierci po denaturacie, czy innych dziwnych związkach. .. nie mówiąc o działających (LEGALNIE ?!?!?!?!!?!??!?!) w tym kraju/mieście sklepach z chemicznymi "dopalaczami" jak ludzie wyżej zauważyli - to jest PATOLOGIA. Policja powinna zwalczać PATOLOGIĘ a nie młodych ludzi. Każdy w młodości robił różne głupoty - teraz chłopak będzie miał "misia" w CV na całe życie. Chemiczne narkotyki - owszem - to jest jak najbardziej PATOLOGIA. Roślina, której używały całe pokolenia naszych przodków jako świętą roślinę - tu bardziej trzeba edukować młodzież - świadomość, wiedza. .. zakazami tylko rozpala się jeszcze pragnienie spróbowania "zakazanego owocu"- i to zapewne BEZMYŚLNEGO spróbowania.
To taka głupia zabawa w kotka i myszkę za naszze podatki, "żeby ludzie mieli pracę" - czyli przelewanie z pustego w próżne. .. Ongiś policja (albo straż miejska?) "złapała" 2 znajomych. .. którzy spotkali się w parku przypadkiem i sączyli piwo - napój alkoholowy 4% - sztuk 1 (JEDEN) - koledzy akurat po pracy - w garniturach pod krawatem niemalże - na pewno był to wysoce demoralizujący widok - dwóch przystojnych "żuli" w młodym wieku w garniturach sączących na ławce w parku JEDNO piwo, z pełną kulturą. .. w byle jakim zachodnim kraju taki widok nie gorszy - w Polsce robi się na takich ludzi "obławy";) - przecież to tak absurdalne, że aż śmieszne - zabullili mandat chyba 50 lub 100 zł - "służby" odnotowały w statystykach zlikwidowanie potencjalnego niebezpiecznego ogniska przestępstw (i mogą się teraz pochwalić, że nas dzielnie chroniąprzed patologią!), miasto/policja zarobiły na swoje utrzymanie. .. wszyscy są szczęśliwi (?!). .. z tą trawką podobnie - ścigają popalających małolatów. .. a pewnie tiry jakiegoś grubego syntetycznego "koxu" jadą sobie teraz gdzieś niezauważone. ..
a w Czechach a w Portugalii a w Szwajcarii a w Holandii a w USA a w każdym obecnie cywilizowanym kraju człowiek nie idzie do więzienia za takie rzeczy !
Jak maja grube zony to macaja mlodych chlopcow
chciałbym tak z mundurowym, ehhhh