Wyprzedzał poboczem i uderzył w samochód
Elbląscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy audi a3. Wczoraj (16 stycznia) 27-latek na trasie S7 pod Elblągiem wyprzedzał samochody poboczem, prawej strony drogi. Jego brawurowa jazda zakończyła się kolizją, a on sam trafił na obserwację do szpitala. Zagrożenie, jakie stworzył na drodze, było olbrzymie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.