UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zabranie prawo jazdy to żadna kara. Istnieje wiele możliwości ukarania za taki czyn, najprostsze to 7 dni aresztu i kilkadziesiąt godzin prac spolecznych. A jak nie ma kary to jutro może znow tak pojechać, tylko, że z gorszym skutkiem dla innych kierowców. , a nie o to chyba chodzi, by rozzuchwalać piratów nie karaniem