UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Machupichcę - Bardzo dobry pomysł ! Jeszcze, żeby ta nasza policja była okey, ale z przykrością powiem, że niestety daleko do ideału.
@Machupichcę - Bardzo dobry pomysł ! Jeszcze, żeby ta nasza policja była okey, ale z przykrością powiem, że niestety daleko do ideału.