UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Machupichcę - Bardzo dobry pomysł ! Jeszcze, żeby ta nasza policja była okey, ale z przykrością powiem, że niestety daleko do ideału.


Anuluj