UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że elbląscy policjanci nie są tak skuteczni w wyłapywaniu takich mistrzów kierownicy jak są skuteczni w łapaniu internautów, których trochę poniosło w niektórych komentarzach na portalach. Nawet się ostatnio chwalili w TV jak to aresztowali w całym kraju.


Anuluj