UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że elbląscy policjanci nie są tak skuteczni w wyłapywaniu takich mistrzów kierownicy jak są skuteczni w łapaniu internautów, których trochę poniosło w niektórych komentarzach na portalach. Nawet się ostatnio chwalili w TV jak to aresztowali w całym kraju.