UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taki niebezpieczny manewr, świadczący o wyjątkowym lekceważeniu innych użytkowników dróg, zdarza się wcale nie tak rzadko, tu pewnie też arogantowi by się udało, gdyby nie kolizja, mam nadzieję, że sąd odpowiednio go potraktuje...

mkt