Wybrany wątek opinii

niestety dostrzega pan malo mozliwosci juz teraz ludzie sobie gwizdza na odebrane prawojazdy
(2019.01.17)
To fakt nadal jeżdżą choć sprawy w sądzie się toczą .... gęby takich powinny być w bazie danych by ich można było ustrzelic
(2019.01.19)
Powrót do komentarzy