Wybrany wątek opinii
niestety dostrzega pan malo mozliwosci juz teraz ludzie sobie gwizdza na odebrane prawojazdy
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
To fakt nadal jeżdżą choć sprawy w sądzie się toczą .... gęby takich powinny być w bazie danych by ich można było ustrzelic
Do moderacji
Odpowiedz
0
0