UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że elbląscy policjanci nie są tak skuteczni w wyłapywaniu takich mistrzów kierownicy jak są skuteczni w łapaniu internautów, których trochę poniosło w niektórych komentarzach na portalach. Nawet się ostatnio chwalili w TV jak to aresztowali w całym kraju.