UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zabranie prawo jazdy to żadna kara. Istnieje wiele możliwości ukarania za taki czyn, najprostsze to 7 dni aresztu i kilkadziesiąt godzin prac spolecznych. A jak nie ma kary to jutro może znow tak pojechać, tylko, że z gorszym skutkiem dla innych kierowców. , a nie o to chyba chodzi, by rozzuchwalać piratów nie karaniem


Anuluj