UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki niebezpieczny manewr, świadczący o wyjątkowym lekceważeniu innych użytkowników dróg, zdarza się wcale nie tak rzadko, tu pewnie też arogantowi by się udało, gdyby nie kolizja, mam nadzieję, że sąd odpowiednio go potraktuje...
mkt